Aile Üyeliği


Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi ailelere yönelik üyelik sistemi ile yeni bir projeye imza atıyor. BTM aile üyelik sistemi ile özel avantajlar ve fırsatlar bilimsever ailelere sunuluyor.

Toplumun bilime olan ilgisini ve sevgisini arttırmak üzere faaliyetlerine her geçen gün yenisini katan BTM bu kez aileleri üyelik sistemi ile bir araya getiriyor.  BTM, etkinliklerden önce haberdar olma, erken kayıt, kombine bilet, etkinlik tasarımlarında yönetim ile bir araya gelebilme, ön gösterimlerden davetiye kazanabilme gibi çeşitli imkanları aile üyelik sistemi ile üyelerine sunmayı hedefliyor. 270’in üzerinde deney düzeneği, Altın Çağ’da Bilim ve Devr-i Dinozor Sergileri, 9D simülatörler, Planetaryum, atölye çalışmaları ve ailelere yönelik takım oyunları ile özellikle hafta sonlarının vazgeçilmez adresi olan BTM, üyelik sistemi ile bilim sever aileleri bir araya getirerek tecrübe ve bilgi akışı da sağlamayı amaçlıyor. BTM Aile üyelik sitemine katılmak isteyen aileler BTM’de kayıt yaptırabilirler. BTM Aile Üyelik Sistemi ile ailelere sunulacak olan öncelik ve avantajlar şöyle;

· Organizasyonlardan önce haberdar olma
· Üyelere özel ön kayıt avantajlarından faydalanma
· BTM etkinliklerinde proje aşamasında söz sahibi olarak hayalinizdeki etkinliği oluşturma
· Üyeler için özel fiyat avantajlarından faydalanma
· Üyelere özel etkinliklerden faydalanma 
· Ön gösterimlere davetiye kazanma
· Kombine kart ile tüm alanlardan sınırsız faydalanma
· Belirli dönemlerde yapılacak toplantılarda istek, öneri ve şikayetleri üst yönetim ile paylaşabilme 

  Bilime gönül vermiş tüm aileleri aile üyelik sistemi ile çeşitli ayrıcalıklardan faydalanmak için BTM`ye davet ediyoruz. 
Aile Üyeliği - Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi
Bursa Bilim Merkezi Nedir? Bilim ve Teknoloji Merkezi İletişim
Bursa Büyükşehir Belediyesi © Tüm Hakları Saklıdır.