Bilim ile Dolu Yeni Yaşlar BTM’de


Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi bilim, eğlence ve atölyeler ile dolu farklı bir konsept ile çocuklara özel konsept doğum günleri düzenliyor.

BTM toplumun bilimsel farkındalığını arttıran 2-92 tüm yaş gruplarının ilgisini çeken etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. 5-10 yaş arasındaki minik mucitlerin bilim ve eğlence dolu farklı bir doğum günü geçirmesini sağlamak amacı ile BTM’de Doğum Günü Organizasyonları düzenleniyor!BTM’de Bir Yaşıma Daha Giriyorum!

Dinozor konseptinde kurgulanan doğum günü organizasyonlarında 15 kişilik bir grup öncelikle tanışma oyunları ile güne başlayacak. Ardından Bilim gösterisi ile devam edecek organizasyonda Devr-i Dinozor Sergisi ziyaret edilecek. Parti sahibinin isteği doğrultusunda yapılacak serbest atölye çalışması ile bilim ve eğlence dolu dakikalar geçirecek katılımcılar Doğum Günü Seromonisi ve yaş grubuna göre simülatör kullanımından sonra BTM’de serbest vakit geçirebilecek.

Yaş grubuna göre konseptte yiyecek, atölyeler, simülatör kullanımı gibi seçeneklerin isteğe bağlı değişebileceği "Doğum Günü Organizasyonları" hakkında detaylı bilgi almak için BTM’ye müracat edilebilir.  

Not: 10 yaş üstü katılımcılar için farklı konseptler planlanmaktadır.


Bilim ile Dolu Yeni Yaşlar BTM’de - Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi
Bursa Bilim Merkezi Nedir? Bilim ve Teknoloji Merkezi İletişim
Bursa Büyükşehir Belediyesi © Tüm Hakları Saklıdır.